Magneto Frontend Developer

Hays Poland

Torun, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Torun
Torun
NR REF.: 1148286

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie, po pandemii  co najmniej 4 dni w miesiącu w biurze w Toruniu
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka:
Współpraca: minimum 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia
Godziny pracy: business hours (między 8:00 a 17:00)
Zespół: SCRUM, dążący do DevOps

Zadania:
  • Projekt rozwoju platformy apteline.pl,
  • Zadania programistyczne na frontendzie platformy ecommerce używającej Magento ,
  • Wsparcie zgłoszeń serwisowych,

Wymagania:
  •  dobra znajomość Magento, PHP i JS w tym fremaworków (Angular, Vue itp.)
  • JIRA, GIT, TeamCity, Jenkins, Angular, Vue, React, opcjonalnie Svelte

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland