Dr. Max Sp. z o.o.
Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Magister farmacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów firmy

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio poprzez portal.

Czekają na Ciebie:
  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji o sieci aptek Dr.Max mogą Państwo znaleźć na stronie www.drmax.pl