Cosmedica Sp. z o.o.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy

Magister farmacji

W związku z dynamicznym rozwojem aptek Cosmedica aktualnie poszukujemy do apteki w Warszawie przy ul. Staffa osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Przyjmowanie recept i sprzedaż leków zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Przygotowywanie leków recepturowych,
  • Monitorowanie terminów ważności leków oraz stanów magazynowych,
  • Udzielanie informacji dotyczących działania oraz stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pominięciem okresu próbnego,
  • Otwartą ścieżkę kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny, pakiet MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Cosmedica Sp. z o.o. Cosmedica Sp. z o.o.