Oferta wyróżniona

Magister Farmacji

Tarnobrzeg, podkarpackie

Gemini Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Cenimy:

  • Empatię, uśmiech i pogodne usposobienie w pracy z Pacjentem
  • Inicjatywę, która przełoży się na realne działania,
  • Samodzielność w pracy i łatwość w ustalaniu sobie priorytetów,
  • Znajomość branży,
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza... pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa ​ponad 120 ​aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast.

Od kilkunastu lat ​prowadzimy również ​dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Obsługa klienta