MAGISTER FARMACJI - WARSZAWA

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Tanie Apteki Rodzinne, poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Lokalizacja: WARSZAWA

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków
- Pomoc w doborze leku, informowanie o właściwościach produktu
- Prowadzenie dokumentacji zgodnie z prawem farmaceutycznym

Oczekiwania:

- Doświadczenie na stanowisku Magister Farmacji/Kierownik Apteki
- Znajomość prawa farmaceutycznego
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Energia i zapał do pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Umowę o pracę
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
- Przyjazną atmosferę w małej aptece