MAGISTER FARMACJI – Warszawa Wola

NovitMed

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Bliska Apteka rozwija się dynamicznie od 1999r..

Nasze apteki rozlokowane są na terenie całej Polski. Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Wysoka jakość usług, to nasza domena.

W związku dynamicznym rozwojem Aptek Bliska poszukujemy osoby na stanowisko
MAGISTER FARMACJI
Liczba wakatów: 2
Wymiar: 0,5 oraz 1 etat
Miejsce pracy: Warszawa Wola

Opis stanowiska:
- profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów w zakresie bezpośredniej realizacji recept,
- informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
- doradzanie i udzielanie porad pacjentom,
- przyjmowanie, zamawianie produktów leczniczych,
- retaksacja recept,
- dokonywanie zamówień,
- monitorowanie stanów magazynowych,

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (tytuł magistra farmacji lub w trakcie uzyskiwania),
- odbyty staż na stanowisku mgr farmacji,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,
- motywacja do osiągania wyznaczonych celów grupowych firmy,
- wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- chęć nauki oraz dalszego pogłębiania wiedzy,
- znajomość obsługi aplikacji Kamsoft.

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki pracy,
- pracę w nowocześnie zarządzanej placówce,
- uczestnictwo w budowaniu nowych kanałów sprzedaży,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia,

Wymagania

- dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy,
- zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

Prezentacja firmy

Bliska Apteka jest GRUPĄ APTEK wyłącznie z polskim kapitałem. <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia