Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/06/2018.

Magister farmacji - Warszawa-Wawer (apteka prywatna)

mazowieckie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Apteka prywatna, w której ceni się długofalową relację ze stałymi pacjentami poszukuje magistra.

Oczekujemy:

  • min. 2 letniego doświadczenia

  • dbałości o pacjenta i empatii

  • umiejętności budowania relacji

  • bardzo dobrej znajomości programu KAMSOFT

  • rzetelności i dobrej współpracy zespołowej

  • pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe premie

  • pracę w znanej lokalnej aptece o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracodawcę o bardzo dobrej opinii wśród pracowników

  • dodatkowo płatne niedziele

  • stale powracających pacjentów

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się  wybranymi kandydatami.

Wysłanie CV poprzez kliknięcie przycisku "APLIKUJ" w formularzu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgodny na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez Administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia