Magister Farmacji, SUPER-PHARM, Galeria Katowicka, Katowice

Praca.farmacja.pl

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu apteki, perfumerii, drogerii oraz salonu optycznego w jednym miejscu. Nasze sklepy wyróżnia profesjonalny zespół i niepowtarzalna atmosfera.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa pacjentów w zgodzie z obowiązującymi standardami apteki

  • fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków

  • praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz dobrymi praktykami zawodu

  • praca zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • realizowanie wyznaczonego budżetu sprzedażowego

  • skrupulatny nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki

  • dbałość o miłą, otwartą i koleżeńską atmosferę w zespole

Wymagania:

  • posiada wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu

  • przejawia troskę o zdrowie pacjenta i buduje relacje w oparciu o wzajemny szacunek

  • posiada praktyczną wiedzę na temat aktualnych regulacji prawnych

  • sumiennie i rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki

  • jest empatyczny, otwarty i dobrze się czuje w pracy zespołowej

Oferujemy:

• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet sportowy MultiSport
• Zniżki w Sklepach Super-Pharm
• Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.