MAGISTER FARMACJI - PRACOWNIA LEKU CYTOTOKSYCZNEGO

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Magister farmacji

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Apteka Centralna

poszukuje kandydatów na stanowisko:

magistra farmacji

 Zakres obowiązków:

  • Zaopatrywanie oddziałów szpitala w produkty lecznicze i wyroby medyczne

  • Przygotowywanie leków w Pracowni Leku Cytotoksycznego

Wymagania:

  • Wykształcenie: magister farmacji

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wymiar czasu pracy:  7:35

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:05

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.