MAGISTER FARMACJI - PLESZEW

Praca.farmacja.pl

Pleszew, wielkopolskie

Miejsce pracy: Pleszew

Zatrudnimy Magistra Farmacji do apteki Dr. Max w Pleszewie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Osoby zainteresowane tą propozycją prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza dostępnego na stronie.
Skontaktujemy się i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasza oferta:

  • stabilna praca w sieci będącej liderem branży

  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym,

  • prywatna opieka lekarska – LuxMed

  • szkolenia zawodowe i personalne

  • dodatki świąteczne oraz urlopowe

  • karta Multisport

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Zakres zadań:

  • obsługa pacjentów na najwyższym poziomie

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept

  • zamawianie towaru

  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

  • przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Nasze wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • uprzejmość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • zaangażowanie w pracę

  • otwartość, profesjonalizm

  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.