Magister farmacji - Ostrów Mazowiecka

Praca.farmacja.pl

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Grupa Nowa Farmacja (Apteka Nowa Farmacja) zatrudni:

Magistra Farmacji

w Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

-obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy,

-kontrola i realizacja recept,

-wykonywanie leków recepturowych,

-monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie.

Oczekujemy:

-wykształcenia wyższego farmaceutycznego,

-otwartość na pacjenta i chęć pomocy,

-orientacji na osiąganie postawionych celów,

-zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

-znajomości programu Kamsoft.

Naszym Pracownikom oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy,

-atrakcyjny system finansowy (podstawa i premie)

-możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego, szkolenia,

-pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,

-dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport.

PRACUJEMY 6 DNI W TYGODNIU :)

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nowa Farmacja Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Nowa Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-399), ul. Transportowa 20; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-399), ul. Transportowa 20; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.