LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magister Farmacji - Opole

Miejsce pracy: Opole

Nr ref.: 0029328

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie, wytwarzanie i wydawanie produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych;
  • Profesjonalna i uprzejma obsługa klienta - udzielanie pacjentom fachowej informacji dot. leków;
  • Utrzymywanie porządku w dziale farmaceutycznym;
  • Uaktualnianie wiedzy fachowej (korzystanie z dostępnych publikacji, udział w organizowanych kursach).

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Odbyty 6-miesięczny staż zawodowy;
  • Komunikatywność i nastawienie na klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Energiczność.

Oferta:

  • Umowa o pracę - pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Dodatkowy pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze)
  • Praca w zgranym zespole.

Miejsce pracy: Opole/Zawada

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570