Magister Farmacji Norwegia- Dużo benefitów i wysokie zarobki

Praca.farmacja.pl

Cala Norwegia, mazowieckie

Miejsce pracy: Cala Norwegia

Zapraszamy serdecznie do kontaktu magistrów farmacji, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę zawodową i personalną w kraju fiordów. Obecnie prowadzimy rekrutację do naszej sieci aptek

w Norwegii na stanowisko magister farmacji. Zachęcamy do aplikowania zarówno absolwentów, studentów jak i osoby z doświadczeniem.

Wymagania:

  • Absolwent studiów farmaceutycznych na terenie Polski, lub farmaceuta z prawem do wykonywania zawodu.

  • Pełne zaangażowanie do nauki norweskiego.

  • Chęć przeprowadzki na stałe do Norwegii (NIE jest to praca dorywcza/wakacyjna/krótkotrwała).

  • Zaangażowanie i inicjatywa w dalszym praktykowaniu języka norweskiego w Norwegii.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta bez recepty i realizacja recept.

  • Razem z resztą zespołu osiągnięcie celów wyznaczonych dla każdej apteki.

  • Spełnienie potrzeb każdego klienta zgodnie z jego osobistym wyborem jak i zaleceniami od specjalisty.

Oferujemy:

  • Kurs języka norweskiego całkowicie finansowany przez firmę

  • Rekompensatę pieniężną za uczestnictwo w kursie językowym

  • Stałe zatrudnienie (przejrzyste warunki pracy w oparciu o Norweski Kodeks Pracy)

  • Czas pracy: ok. 37,5h w tygodniu

  • Bogaty pakiet relokacyjny

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (średnie zarobki na start: od 500-520 000 NOK brutto/rok)

  • Feriepenger (płatne w czerwcu)

  • Możliwość rozwoju w firmie oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania/pokoju

  • Pomoc i wsparcie rekrutera na każdym etapie procesu

Osoby chętne zapraszam do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

O pracodawcy:

Vitusapotek welcomes you as a Pharmacist considering Norway as the next step in your career. We can offer you a positive work environment and interesting professional tasks in one of our 311 pharmacies all over Norway.

In Vitusapotek you will be able to share and communicate your knowledge to customers and to provide them with individual assistance - whether it is helping to heal illness, prevent health problems or increase personal wellness. This gives us both satisfied customers and increased wellbeing for our employees. To work as Pharmacist in Norway you need Norwegian authorization as a pharmacist and at least B2 Norwegian language level.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.