Magister farmacji Niemcy-Wysokie zarobki

Praca.farmacja.pl

Brandenburg, mazowieckie

Miejsce pracy: Brandenburg

Poszukujemy magistrów farmacji (także absolwentów bez doświadczenia) do pracy na terenie Niemiec- Brandenburg (obrzeże Berlina) 40 km od granicy z Polską (możliwość zamieszkania w Polsce). Wynagrodzenie przekraczajace 3- lub 4-krotnie zarobki w Polsce!

Zadania

- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków

- Przygotowywanie leków recepturowych

- Laboratorium

Wymagania

- Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doświadczenia

- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy

- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (minimum B1)

Oferujemy

- Pomoc w relokacji

- Opiekę polskiego rekrutera

- Pokrycie kosztów zakwaterowania ( 1-3 m-ca)

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace obowiązująca na terenie Niemiec

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa "Deutsche Apothekenwesen"

- Atrakcyjny pakiet socjalny

- Kurs jezyka  niemieckiego

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Prace w miłym zespole

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz aplikacyjny widoczny obok ogłoszenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.