Magister Farmacji / Kierownik Działu Farmacji

Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o.

Częstochowa, Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polska Grupa Medyczna – jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Lokalizacje:

Częstochowskie Centrum Kardiologii

Chorzowskie Centrum Kardiologii

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad obrotem, przechowywaniem, wykorzystaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • organizowanie zaopatrzenia oddziału w produkty lecznicze i wyroby medyczne zgodnie z obowiązującymi umowami lub/i ofertami handlowymi
  • wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi procedurami i zapisami ustawy o prawie farmaceutycznym
  • prowadzenie ewidencji produktów leczniczych i wyrobów medycznych otrzymywanych w formie darowizny lub bezpłatnych próbek
  • sporządzanie zestawień kontrolnych z wykorzystaniem aplikacji komputerowych
  • udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • minimum 2-letni staż pracy w zawodzie
  • znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
  • wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • warunki zatrudnienia zgodne z preferencjami (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Polską Grupę Medyczną Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Polska Grupa Medyczna im. Polonii Świata prowadzi wszechstronną i komple... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Kadra zarządzająca