Magister Farmacji - Jelenia Góra

Praca.farmacja.pl

Jelenia Góra, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelenia Góra
COSMEDICA to ludzie z pasją. Razem tworzymy społeczność Wellbeing.
Dołącz do nas jako:

Magister Farmacji

Zadania:
Obsługa pacjenta,
Przygotowywanie leków recepturowych,
Monitorowanie terminów ważności leków oraz stanów magazynowych,
Udzielanie informacji dotyczących działania oraz stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Wymagania:
Wykształcenie i staże właściwe dla danego stanowiska,
Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
Zaangażowanie.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pominięciem okresu próbnego,
Otwartą ścieżkę kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet medyczny, pakiet MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.