MAGISTER FARMACJI- Głogów

Praca.farmacja.pl

Głogów, dolnośląskie

Miejsce pracy: Głogów
Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym. Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece. Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

W związku z otwarciem nowych placówek poszukujemy osób na stanowisko:

Magister Farmacji
Miejsce pracy: Głogów ( woj. dolnośląskie)

Zadania:
- profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów
- informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
- budowanie trwałych relacji z pacjentami
- wykonywanie leków recepturowych
- monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie apteki

Wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji
- znajomość programu aptecznego KAMSOFT będzie dodatkowym atutem
- dobra organizacja pracy
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- zaangażowanie
- odpowiedzialność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
- atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
- dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.