Magister farmacji – Działdowo - apteka 6-dniowa

warmińsko-mazurskie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Atrakcyjna propozycja pracy dla magistra w aptece w Działdowie

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- pracę w aptece 6-dniowej,

- atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe premie

- benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia na życiedodatków na dzieci i karty przedpłacowej

- przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 19948

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia