Magister Farmacji - Chojnice Apteka prywatna, 6-dniowa

Praca.farmacja.pl

Chojnice, pomorskie

Miejsce pracy: Chojnice

Apteka otwarta 6 dni w tygodniu (pon-pt 7:30-19:30, sb 8:00-14:00), poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa pacjentów w siedzibie Pracodawcy w Chojnicach (województwo pomorskie),

  • wprowadzanie faktur do systemu informatycznego,

  • zamawianie towaru,

  • retaksacja recept.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu,

  • gotowość do pracy w Chojnicach,

  • zaangażowanie w pracę oraz dbanie o najwyższy poziom obsługi pacjenta.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • elastyczne godziny pracy,

  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,

  • stabilne zatrudnienie w aptece prywatnej,

  • dużą samodzielność,

  • brak tajemniczego klienta,

  • możliwość rozwoju zawodowego podczas licznych szkoleń.

O nas:

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na chojnickim rynku medycznym od prawie 20 lat. W 2019r. zostaliśmy laureatami Diamentów Forbesa, nagrody otrzymywanej przez firmy o systematycznym wzroście wartości, wysokiej płynności finansowej i o pozytywnym ratingu wiarygodności.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.