Magento Developer

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1147866

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B
Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • tworzenie modyfikacji i nowych funkcjonalności do platformy e-commerce oraz PIM bazujących na oprogramowaniu Magento i Pimcore
  • tworzenie wydajnych, testowalnych i reużywalnych modułów Magento i/lub komponentów Pimcore
  • rozwiązywanie problemów związanych z przetwarzaniem dużej liczby danych
  • tworzenie testów jednostkowych i automatycznych

 Wymagania:
  • doświadczenia w pracy z językiem PHP (preferowane frameworki Zend, Symfony, Laravel)
  • bardzo dobrej znajomości PHP OOP, SQL (MySQL, MSSQL)
  • znajomości wzorców projektowych, dobrych praktyk programistycznych, podstawowych zasad programowania obiektowego
  • podstawowej znajomości technologii frontendowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji (Git)
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • umiejętności pracy w metodykach zwinnych i z narzędziem JIRA
  • chęci usuwania problemów oraz aktywnego szukania nowych rozwiązań technologicznych

 Mile widziane:
  • ukończone studia na kierunku informatycznym
  • znajomość technologii Bash, ElasticSearch, RabbitMQ, GraphQL, Kubernetes
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i automatycznych
  • doświadczenia w pracy w zwinnym środowisku - Agile

 Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B lub Umowa o pracę
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland