Magento Developer / Senior Developer

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • Projektowanie, budowanie i testowanie aplikacji webowych z wykorzystaniem CMS
  • Tworzenie i zarządzanie stornami internetowymi przy użyciu CMS
  • Odpowiedzialność za utrzymanie standardów webowych i ich zgodność z procedurami
  • Stosowanie najlepszych praktyk w projektowaniu stron i korzystanie z najnowszych platform zgodnie z wymaganiami funkcyjnymi

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość platformy Magento
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Docker i Kubernetes
  • Umiejętność budowania rozwiązań wielokanałowych wspierających e-commerce: BI, CRM, 3PL (3rd Party Logistics), PSP
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań płatniczych (e-wallets, tokenization) oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy