Magento 2 Developer

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Jako Magento Developer będziesz mieć okazję pracować przy projektach, które należą do jednych z najnowszych na świecie i są wykorzystywane przez liderów rynku, takich jak T-mobile czy 3M. Tworzone rozwiązania bazują na najnowszym stacku technologicznym i rozwiązaniach, takich jak Kubernetes, Cloud, PWA.

Zadania na tym stanowisku:

- praca na najnowocześniejszych platformach i technologiach, takich jak Magento Commerce, PWA i Kubernetes,

- wdrażanie wysokiej jakości rozwiązań w ścisłej współpracy z zespołem projektowym (PM, Leader, developerzy, Business Analysts, QA, UX),

- dbanie o część technologiczną projektu, jakość i bezpieczeństwo aplikacji,

- projektowanie i wdrażanie konkretnych systemów architektonicznych przy wsparciu Lead Developera,

- praca w SCRUM w 2-tygodniowych sprintach,

- dostarczanie wiedzy technologicznej naszym klientom lub skupianie wysiłków na rozwoju technologicznym – zależnie od Ciebie.

Podstawowe wymagania:

- świetna znajomość standardów PHP 7 i PSR,

- doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji opartych na Magento,

- umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych z wykorzystaniem PHPUnit,

- dobre zrozumienie i wykorzystanie wzorców projektowych i dobrych praktyk m.in. OOP, SOLID, YAGNI, KISS, DRY,

- doświadczenie z Dockerem,

- doświadczenie z usługami sieciowymi RESTful lub SOAP,

- biegłość w MySQL,

- mocne podstawy networkingu, znajomość systemu operacyjnego Linux,

- znajomość GIT,

- doświadczenie w stosowaniu metodyk Agile,

- silna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowo, jako Senior Developer:

- znajomość baz danych NoSQL, takich jak ElasticSearch,

- doświadczenie z systemami pamięci podręcznej, takimi jak Varnish i Redis,

- umiejętności sprawdzania kodu

- doświadczenie w integracjach z systemami zewnętrznymi m.in. ERP, WMS, CRM, PIM, ESB.

Mile widziane:

- znajomość Magento Commerce, Cloud, OMS,

- doświadczenie z brokerami Messages, takimi jak RabbitMQ,

- znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym lub średniozaawansowanym.

W zamian za Twoją pracę i umiejętności, czekają na Ciebie:

- wsparcie i zaufanie ludzi otwartych, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem,

- elastycznie godziny i możliwość pracy zdalnej,

- szkolenia umożliwiające rozwój Twoich umiejętności,

- kafeteryjny system benefitów,

- niezbędny sprzęt dostarczony do Twojego domu,

- ubezpieczenie na życie i zdrowotne,

- imprezy integracyjne,

- nowoczesne biuro,

- wsparcie w relokacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media