Magazynierzy - potrzebni od zaraz - wyślij CV !!!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • obsługa produkcji- wydawanie opakowań
  • przyjmowanie wyrobów gotowych
  • umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania
  • przygotowywanie wysyłek

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • min. wykształcenie zawodowe
  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wys. składowania
  • pełna dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym).

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami i dodatkami,
  • ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni, a zarabiasz jak za cały miesiąc (oszczędzasz na kosztach dojazdu),
  • profesjonalną, miłą i rzetelną obsługę,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w systemie równoważnym (do 12h/ doba),
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • stabilną i odpowiedzialną pracę.

Ponadto:

  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

Zachęcamy do aplikowania na ofertę przez przycisk "Aplikuj"

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: OWW/02/18/HUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.