Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynierka/Magazynier

Miejsce pracy: Józefosław

Miejsce pracy: ul. Julianowska, Józefosław

Obowiązki:

-praca ze skanerem,

-kompletacja zamówień,

-przygotowywanie wysyłek,

-współpraca z dostawcami i klientami.

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze skanera

-umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność,

-zaangażowanie i chęć do pracy,

-uczciwość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

-pracę w systemie zmianowym 6-14/14-22

-terminowe wypłacanie wynagrodzenia,

-zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

-możliwość skorzystania z karty Multisport i opieki medycznej,

-pracę w przyjaznym, zgranym zespole.

Agencja Pracy Benett People nr cert. 7055

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu lub sms pod nr tel. 504-258-241 o treści MAGAZYN

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.