Fiege Sp. z o.o. Fiege Sp. z o.o.

Magazynierka/ Magazynier

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza i okolice / k. Mysłowice, Będzin, Sosnowiec, Katowice

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Komunikatywność i chęci do pracy

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która uzyskała tytuł „Gazeli Biznesu 2016”
  • Zmianowy system pracy (pon.-pt.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bycie częścią prężnie rozwijającej się organizacji, która stawia na rozwój swoich Pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Fiege Sp. z o.o.