LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zakroczym
Nr ref.: 0024153
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

-Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
-Kompletacja zamówień od klientów
-Sortowanie i pakowanie towaru
-Obsługa wydania towaru
-Obsługa skanera

Oczekiwania:

-Zaangażowania i chęci do pracy
-Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
-Gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
-Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Oferta:

-Bezpłatny transport po trasie Płock, Bodzanów, Krawieczyn, Cybulin, Płońsk, Załuski oraz po trasie Ciechanów, Nowe Miasto, Nasielsk, Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki,
-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Praca od poniedziałku do piatku,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
-Comiesięczne wysokie premie frekwencyjne i jakościowe w zależności od zaangażowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.