VP Polska Sp. z o.o.

Magazynier

Od: VP Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żagań k. Żary, Szprotawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i kontrola zleceń wydania z magazynu
  • przygotowanie, kontrola i realizacja wysyłki gotowych produktów
  • prowadzenie magazynów włącznie z bieżącą kontrolą ich stanu
  • transport surowców, gotowych produktów i odpadów na terenie zakładu
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • współpraca z działami zakupów, produkcji i zbytu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość obsługi elektronicznego systemu zarządzania towarem SAP, SALT
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego ewentualnie języka angielskiego
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjność ( praca w systemie 3-zmianowym )

Korzyści:

  • praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności
  • styczność z nowoczesną technologią
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV, list motywacyjny, mile widziane zdjęcie) z zaznaczeniem numeru referencyjnego i klauzulą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.