Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Magazynier

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Opis stanowiska:

  • rozładunki i załadunki wyrobów
  • kontrola ilościowa i jakościowa dostaw
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • przyjęcia dostaw w systemie komputerowym
  • obsługa urządzeń transportu wewnętrznego

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 1 rok
  • uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych
  • mile widziane uprawnienia w zakresie obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP w zakresie obsługi modułu magazynowego
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bogaty pakiet socjalny
  • dofinansowanie do zajęć sportowych-OK System
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.