ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość przejęcia przez naszego Klienta po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatek w wysokości 20% za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia
  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, premii
  • Dofinansowanie obiadów w kantynie pracowniczej
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym/ 4-brygadowym

Zadania:

  • Sprawdzanie stanu magazynu i zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego
  • Rozkładanie produktów na odpowiednich miejscach magazynowych
  • Oznaczanie towaru kodami
  • Kompletacja materiałów do zleceń produkcyjnych/ sprzedażowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Udział w inwentaryzacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials