ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (Centrum)

Zadania:

  • Wykonywanie czynności związanych z towarem: odbiór, składowanie, przepakowywanie, znakowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek
  • Dostarczanie surowców i komponentów potrzebnych do produkcji
  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
  • Umiejętność obsługi wózków wysokiego składowania
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych podnoszących kwalifikacje pracowników
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjną lokalizację w centrum miasta
  • Atrakcyjny system premiowy i benefity (dofinansowanie obiadów pracowniczych, karty Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, wczasy pod gruszą)

Numer ref. MAG/018/AVL
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials