Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

MAG/WRO/2019

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw;
  • kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw;
  • przestrzeganie procedur wewnątrzzakładowych;
  • utrzymywanie stanów magazynowych.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe – warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
  • zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do opieki medycznej).

Działalność firmy rozpoczęła się w 2002 r. w Pietrzykowicach koło Wrocławia.
Jako... Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych firma specjalizowała się w produkcji olejów roślinnych z nasion m.in.: wiesiołka, ogórecznika i lnu.
Obecnie siedziba firmy i zakład produkcyjny znajduje się na ulicy Mokronoskiej
we Wrocławiu.
Dziś Oleofarm to jedna z większych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem, która
w swej ofercie posiada bogatą ofertę olejów zimnotłoczonych, suplementów diety, soków itp.

Kierunki, jakie przyświecają naszej działalności to:

Ludzie

Dajemy miejsca pracy dla pełnych pasji pracowników, którzy w naszym Zespole efektywnie wykorzystują swój potencjał i aspiracje. Łączy nas wzajemny szacunek, zaufanie, porozumienie i działanie z poszanowaniem wspólnych dążeń.

Badania i rozwój

Tworzenie nowatorskich rozwiązań, otwartość umysłu na innowacje, kreatywność Zespołu stanowi siłę napędową dla rozwoju Przedsiębiorstwa.

Jakość

Wszystkie nasze działania skoncentrowane są na wykonywaniu ich z jak najwyższą starannością. System Zarządzania ukierunkowany na doskonalenie produktów, kontroli procesów produkcyjnych gwarantuje przedstawienie Klientom produktów o najwyższej jakości.

Partnerstwo w biznesie

Chcemy współpracować z naszymi Partnerami Biznesowymi w oparciu o dialog, przejrzystość i szacunek, czego celem jest budowanie długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji