Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej we Wrocławiu - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

  • posiadasz uprawnienia I WJO (mogą być bez UDT)
  • masz doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie
  • chcesz pracować w systemie 3-zmianowym
  • chcesz pracować w stabilnym miejscu pracy
  • interesuje Cię praca na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • chcesz otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie