Opis stanowiska pracy

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania na stanowisku pracy:

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów
  • ewidencjonowanie materiałów
  • przygotowanie magazynu do inwentaryzacji
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • obsługa terminalu - czytnika kodów kreskowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia i czynna umiejętność obsługi wózka widłowego
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • podstawowe umiejętności komputerowe (MS Office)
  • dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

Donako jest niezaleznym producentem narzedzi i komponentow do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców