Opis stanowiska pracy

GRUPA PPM SA - od 20 lat lider na przemysłowym rynku taśm i klejów, opakowań oraz produktów BHP, firma działająca prężnie w branży technicznej i automotive, jeden z czołowych dystrybutorów i konwerterów takich firm jak 3M, TESA, – w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu 2 nowych osób:

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • Prawidłowe przyjęcie, wydanie i pakowanie towaru do klienta
  • Dbałość o porządek na magazynie
  • Firma jest czynna od poniedziałku do piątku od 8-16.

Wymagania:

  • Wymagania stawiane pracownikowi:
  • Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie jednozmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna