ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole
Numer ref. MAG/018/MRY

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych, wózków regałowych oraz innych urządzeń jezdnych, w celu zapewnienia płynnych, bezpiecznych rozładunków i załadunków towarów oraz ciągłości dostaw materiałów na obszary produkcyjne
  • Przepakowanie i sortowanie detali
  • Weryfikacja dokumentów przewozowych podczas przyjęcia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (docelowo, praca w systemie 3-zmianowym)
  • Pracę w rozwojowej, dużej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (Multisport, Medicover itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • Wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials