Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • to typowe prace magazynowe - do Twoich zadań należy przyjmowanie dostaw odzieży, obuwia oraz artykułów wyposażenia wnętrz, a także rozlokowanie produktów na magazynie zgodnie z wytycznymi.
  • Na jednym z działów w zakres obowiązków wchodzi także metkowanie towaru, zabezpieczanie przed kradzieżą oraz selekcja.

OCZEKUJEMY

  • jedynie zaangażowania w wykonywane obowiązki.
  • Jeśli jesteś sumienny i rzetelny oraz masz chęci do pracy - to wystarczy.
  • Zespół naszych pracowników jest młody i energiczny,więc łatwo odnajdziesz się w realiach nowej pracy.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową już od pierwszego dnia oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2922 zł brutto!
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku – w weekendy odpoczywamy i ładujemy akumulatory :)
  • Pracujemy tylko na dwie zmiany: 6-14 i 14- 22, dzięki czemu mamy możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami lub przyjemnościami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne