Opis stanowiska pracy

Firma dystrybucyjna Denis Foods działająca na rynku od roku 1989 z siedzibą we Wrocławiu przy ul. E. Kwiatkowskiego 15 zatrudni na stanowisku:
Magazynier

Opis stanowiska:
• przyjmowanie, właściwe przechowywanie i wydawanie towaru z
magazynu
• prawidłowe dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru
przed uszkodzeniami w czasie transportu
• prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z
obowiązującymi zasadami
• kontrolowanie terminów przydatności produktów
• obsługa wózka widłowego
• obsługa komputera (Word, Excel)
• dostarczanie towaru na punkty handlowe
• utrzymanie porządku na magazynie
• układanie towarów za pomocą wózka widłowego jak i praca
ręczna - bez użycia sprzętu
• dyspozycyjność

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, osoby bez doświadczenia również będą brane pod uwagę
• umiejętność obsługi wózka widłowego (udokumentowane)
• prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność jazdy)
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze

Zapraszamy również do przesyłania osoby bez doświadczenia, oferujemy przyuczenie do zawodu magazyniera.

Sposób aplikowania: mailowo