ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Wypędy
Zarobki 4475 brutto + bezpłatny transport!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się przewozem przesyłek i logistyką, poszukujemy Pracownika magazynu.

Bądź częścią zespołu, który tworzy sieć komunikacji.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym klientem
  • Stawkę gwarantowaną: 4475 zł brutto/ mies.
  • 5 zł brutto extra do każdej nocnej godziny
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku; godziny pracy do wyboru: 19:00-3:00, 20:00-4:00, 22:00-6:00
  • Bezpłatny transport pracowniczy z WKD Opacz oraz Pruszkowa bezpośrednio do firmy (Wypędy)
  • Realną perspektywę rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. MultiSport, opieka medyczna + dentysta, ubezpieczenie na życie, MultiBenefit

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, dla nas liczą się chęci i motywacja!

Zadania:

  • Rozładunek/ załadunek frachtu
  • Sortowanie i skanowanie przesyłek
  • Obsługa komputera oraz skanera

Wystarczy, że zgłosisz się do nas - nie czekaj, skontaktuj się z naszym konsultantem i zapewnij sobie pracę już dziś - 696 025 488.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials