TP Teltech Sp. z o.o.

Magazynier

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja i potwierdzanie zgodności dostaw z dokumentacją (dokumenty WZ, zamówienia) w celu zapewnienia zgodności dokumentacji magazynowej ze stanem inwentaryzacyjnym.
  • Kompletowanie i wydawanie materiałów z magazynu klientom wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie z dokumentacją przekazywaną przez pracowników Logistyki w celu zapewnienia terminowej i ilościowej dostępności materiałów.
  • Składowanie materiałów w magazynie zgodnie z ich specyfikacją techniczną w celu efektywnego wykorzystania powierzchni magazynowej, porządku oraz zabezpieczenia materiałów przed uszkodzeniem.
  • Odbiór materiałów bezpośrednio od dostawców w celu zapewnienia ich dostępności w wymaganym terminie. Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem materiałów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 1 rok.
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Znajomość materiałów wykorzystywanych przy budowie infrastruktury telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub zlecenie.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.