Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

POLECAJ NAS I ZGARNIAJ DODATKOWE PREMIE!

JEŚLI SZUKASZ STABILNEJ PRACY W MIŁEJ ATMOSFERZE, APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!!!

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenia z pełnymi składkami ZUS;
terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
możliwość ubezpieczenia najbliższych członków rodziny;
pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 14-22 22-6.

OPIS STANOWISKA:

układanie towaru na regałach;
praca ze skanerem;
foliowanie palet;
załadunek i rozładunek;
kontrola jakości;
weryfikacja listów przewozowych.

WYMAGANIA:

doświadczenie na podobnym stanowisku;
dyspozycyjność na pełny etat;
chęć nawiązania długofalowej współpracy;
sprawność fizyczna.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV lub o wysłanie smsqqqqa o treści MAGAZYN-WOLA 519-301-108

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.