Opis stanowiska pracy

Firma Lava Group jest jedną z największych w Polsce firm z branży produkcji i dystrybucji marketingowych upominków wsparcia sprzedaży. Obecnie zatrudniamy ponad 55 pracowników w Polsce. Poza sprzedażą na rynku polskim współpracujemy również z klientami zagranicznymi z większości krajów Unii Europejskiej.
poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Do zadań wybranego kandydata będzie należało przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją i procedurami panującymi w firmie.

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na magazynie min 2 lata,
- posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego,
- posiadania czynnego prawo jazdy kat. B,
- rzetelności i dokładności w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat (po okresie próbnym) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- motywacyjny system premii,
- pracę wśród przyjaznego i zaangażowanego zespołu.

Zapraszamy do wysyłania CV za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Reiter Group jest producentem i dystrybutorem upominków reklamow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne