Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
- renomowany dystrybutor leków w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru - pobieranie produktów z regałów zgodnie z zamówieniem,
  • Pakowanie towaru - pakowanie produktów do kartonów zgodnie z zamówieniem skompletowanym.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, w tym również w nocy,
  • doświadczenia w pracy magazynowej - mile widziane,
  • uczciwości,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • precyzji i dokładności w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • umowa o pracę już po 1 miesiącu pracy:

- stała podstawa,

- premia regulaminowa,

- dodatek motywacyjny,

- pakiet socjalny.

  •  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: