Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Internetowym Fundacyjnym Sklepem KarmimyPsiaki.pl i rośnie w siłę, dlatego poszukujemy zaangażowanej osoby do pracy w magazynie, dzięki której każdy klient się uśmiechnie!

Fundacja Sarigato do której należy sklep to autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki" oraz szkoły programowania dla Dzieci z domów dziecka "Szkoła 3.0"

Dążymy do tego by znaleźć się w czołówce zoologicznych sklepów internetowych w Polsce w przeciągu kilku lat.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Kompletowanie zamówień oraz pakowanie i personalizowanie przesyłek
  • Kontrola przydatności produktów w magazynie
  • Współpraca z kurierami i dostawcami
  • Dbanie o terminowość wysyłek
  • Przyjmowanie produktów na magazyn
  • Współpraca ze zgranym zespołem

Wymagania

Z Twojej strony:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoki poziom samodzielności
  • Sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Czytelny charakter pisma

Z naszej strony:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Przede wszystkim pracę w sklepie, który 100% zysku przeznacza na pomoc bezdomnym Psiakom
  • Współtworzenie organizacji rozwijającej się w tempie kilkudziesięciu procent kwartał od kwartału
  • Pracę w najlepiej ocenianym internetowym sklepie zoologicznym wg Opineo
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Normalni przełożeni, praktycy, z którymi można normalnie pogadać
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Należymy do Fundacji Sarigato, autora największej w Polsce internetowej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Internet / e-commerce