Opis stanowiska pracy

Wraz z dalszym rozwojem poszukujemy: Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Warszawa - Wawer
(Poszukujemy czterech osób)

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw zgodnie z dokumentacją
  • terminowa kompletacja towaru z zamówieniem
  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek kurierskich
  • sprawdzanie dostaw wraz ze specyfikacją
  • dbałość o porządek na magazynie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy "od zaraz"
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole
  • stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Firma Vita-Sport istnieje od 1998r. Mamy sieć własnych sklepów, z któryc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna