Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą spółek specjalizujących się w wąskich segmentach rynku reklamy online. Grupa Sarigato to:

3 marki zajmujące się marketingiem internetowym oraz

Fundacja Sarigato - autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki" oraz szkoły programowania dla Dzieci z domów dziecka "Szkoła 3.0"

Prowadzimy również fundacyjny sklep internetowy z karmą dla Psiaków. Dążymy do tego by znaleźć się w czołówce zoologicznych sklepów internetowych w Polsce w przeciągu kilku lat. Aktualnie szukamy zaangażowanego magazyniera do tego sklepu. Zerknij niżej...

Z Twojej strony:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoki poziom samodzielności
  • Sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Czytelny charakter pisma

Twoje kompetencje:

  • Kompletowanie zamówień oraz pakowanie i personalizowanie przesyłek
  • Kontrola przydatności produktów w magazynie
  • Współpraca z kurierami i dostawcami
  • Dbanie o terminowość wysyłek
  • Przyjmowanie produktów na magazyn
  • Współpraca ze zgranym zespołem

Możesz liczyć na:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Przede wszystkim pracę w sklepie, który 100% zysku przeznacza na pomoc bezdomnym Psiakom
  • Współtworzenie organizacji rozwijającej się w tempie kilkudziesięciu procent kwartał od kwartału
  • Pracę w najlepiej ocenianym internetowym sklepie zoologicznym wg Opineo
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Normalni przełożeni, praktycy, z którymi można normalnie pogadać
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Jak to u nas wygląda?

My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam zależy na elastyczności i sprawnym działaniu średniej wielkości firmy, dlatego robimy wszystko, żeby procedury ograniczać do minimum, ale wymaga to jednocześnie dużej samodzielności od każdego z nas.

Robimy wszystko, żeby nie pracować z ludźmi, którzy sprawiają wrażenie jakby pracowali z nami za karę. Wszyscy, jak jeden mąż, wychodzimy z założenia, że lepiej spędzać 1/3 swojego czasu z ludźmi, których szanujemy i lubimy :)

Myślisz, że się polubimy? Aplikuj śmiało...

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce