Opis stanowiska pracy

  • przyjmowanie towaru na magazyn,
  • przygotowanie towaru do wysyłki (liczenie, pakowanie),
  • kontrola dokumentów i stanów magazynowych,
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej,
  • dbanie o ład i porządek na miejscu pracy.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • uczciwość,
  • terminowość,
  • niekaralność,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która zapewni Tobie bezpieczeństwo i wiarygodność,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00; 14.00-22.00.

Prezentacja firmy

Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną działającą na terenie rynku dol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka