Oferta wyróżniona

Magazynier

Tyniec Mały, k., Wrocław, dolnośląskie

Spectrum HR | SPTG Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, szukamy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera.

Oferujemy:

  • praca w systemie trzyzmianowym 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 – 06:00
  • wynagrodzenie miesięczne 3700 zł brutto, plus 400 premia- premia
  • dodatek nocny, nadgodziny 150% i 200%
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów
  • przygotowywanie i komisjonowanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty.
  • praca ze skanerem
  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
  • zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą.
  • kontrola stanów w magazynie

Wymagania:

  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT wysoki skład

Zapraszamy do kontaktu.

Kilkanaście lat wspólnej pracy pomogło nam stworzyć zgrany zespół specjalistów. Dziś -... wspólnie z naszymi partnerami - wyznaczamy nowe standardy w dziedzinie szeroko pojętego biznesu.

Nasza pomoc opiera się na dokładnej analizie dotychczasowej działalności naszego partnera oraz definicji jego potrzeb. Określenie kierunku zmian, przy jednoczesnym uwzględnieniu zagrożeń, pozwala nam rozpocząć stopniowe wdrażanie planu biznesowego, przy jednoczesnym i stałym wsparciu naszego zespołu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom realizację ich biznesowych potrzeb. Działając w oparciu o specjalistyczną wiedzę z zakresu marketingu, branży HR oraz optymalnych ofert energii elektrycznej, współtworzymy rozwiązania trwałe i pewne.

Dotychczasowe czynności audytowe pozwoliły nam stworzyć skuteczne strategie sprzedażowo-marketingowe, które wsparły działalność wielu firm. Nasz zespół wspiera przedsiębiorstwa także w zakresie optymalnego wykorzystywania energii elektrycznej, dbając o ich zasoby finansowe oraz wspierając ich innowacyjność. Pośrednicząc między pracownikami oraz pracodawcami, zapewniamy obu stronom elastyczność oraz przejrzystość warunków współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis