BSB Poland Sp. z o.o

BSB Poland Sp. z o. o. jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Toruń, Ciechocin

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru do magazynu, rejestracja przyjęć w systmie ERP
  • wydawanie towaru z magazynu, ewidencja rozchodów w systemie ERP
  • załadunek i rozładunek
  • obsługę wózków widłowych
  • bieżącą praca w magazynie
  • wydawanie materiałów towarów do wydziałów produkcyjnych, innych działów firmy
  • czynny udział w inwentaryzacji
  • znakowanie i opisywanie materiałów i towarów.
  • generowanie dokumentacji przewozowej

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • dyspozycyjność i punktualność
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP

Oferujemy:

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • uczestnictwo w procesie zmiany i unowocześniania procesów;
  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.