Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie kompleksowe przygotowywanie wysyłek wyrobów gotowych do naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Wysyłanie wyrobów gotowych zgodnie z zamówieniem
  • Kontrolowanie wysyłek i dostaw pod względem uszkodzeń opakowania
  • Wypisywanie dokumentów wydania zewnętrznego i wewnętrznego
  • Odbiór opakowań zwrotnych, przyjmowanie dostaw
  • Dostarczanie materiałów w wyznaczone obszary produkcyjne, przestrzeganie obowiązującego Layoutu zakładu pracy
  • Wewnętrzne przyjęcie towaru z produkcji na magazyn
  • Uzupełnianie danych magazynowych w programie ERP / OPTIMA

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę na pełny etat
  • profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • posiłek w formie obiadu dla każdego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczne
  • konsultacje prawne dla każdego pracownika
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22

Prezentacja firmy

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji