Opis stanowiska pracy

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa zatrudni osobę na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • współpraca z działem handlowym/nadzór nad bieżącymi zamówieniami klientów
  • kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • obsługa logistyczna klientów firmy
  • kontrola i nadzór nad stanem magazynowym
  • kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązków
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego– warunek konieczny
  • doświadczenie w konfekcjonowaniu zleceń
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • solidność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w funduszu socjalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości